13 czerwca 2017

Staszic pod żaglami

Ostatni weekend (9-12 czerwca) spędziliśmy na Jezioraku, na naszym corocznym czterodniowym rejsie żeglarskim. Był to przedsmak wakacyjnych przygód, czas przyjemnie spędzony w szkolnym koleżeńskim gronie. Zdjęcia_1       Zdjęcia_2 

Więcej

7 czerwca 2017

Podsumowanie XIV Edycji Dnia Przedsiębiorczości

24-28 kwietnia uczniowie naszego liceum uczestniczyli w XIV edycji Dnia Przedsiębiorczości. Projekt był adresowany do uczniów klas 1-3 liceum. W programie wzięło udział 30 uczniów naszej szkoły.

W ramach Dnia Przedsiębiorczości uczniowie odbyli jednodniową praktykę na określonym stanowisku w wybranej przez siebie firmie/instytucji pod nadzorem wyznaczonego opiekuna.

Więcej

29 maja 2017

Wyniki sprawdzianu predyspozycji matematycznych

Uprzejmie informujemy Kandydatów, którzy 29 maja pisali sprawdzian predyspozycji matematycznych, że wyniki tego sprawdzianu ogłosimy 30 maja o godzinie 13.00 na tablicy ogłoszeń w budynku Szkoły oraz na stronie internetowej Szkoły. Wynik będzie można odnaleźć obok swojego numeru z elektronicznego systemu rekrutacji. We wtorek, 30 maja - w godzinach 13.00 - 14.00 - będzie można również obejrzeć swoją sprawdzoną pracę - w sali 120 na I piętrze.

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

Obozy
Linki

Projekt Comenius