godło

STASZIC

XIV Liceum Ogólnokształcące

Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa

(22) 825-13-25
fax. 825-68-99

19 February 2005

Wyniki olimpiady informatycznej (etap II)

Dziś na stronie Olimpiady Informatycznej została opublikowana lista osób zakwalifikowanych do trzeciego etapu Olimpiady. Aż ośmiu uczniów (dziewczyny, nie staracie się) uzyskało wynik powyżej 178 punktów a w związku z tym dostało się do finału. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, a są to (w kolejności alfabetycznej):

  • Kamil Anikiej klasa III E
  • Bartosz Dąbrowski klasa III D
  • Grzegorz Kossowski klasa III C
  • Karol Kurach klasa III E
  • Robert Nasiadek klasa III D
  • Krzysztof Pawłowski klasa III D
  • Michał Pilipczuk klasa II A
  • Norbert Potocki klasa III D

Szczegółowa punktacja:

ImięNazwiskoLOTBANSUMKOSSZASUMA
GrzegorzKossowski20941001686296
KrzysztofPawłowski100100607950289
RobertNasiadek100566036100252
BartoszDąbrowski10100901620226
KarolKurach0100601640216
MichałPilipczuk10080901630216
KamilAnikiej100100601620196
NorbertPotocki010040050190
6 February 2005

Konkurs "Symbol demokracji"

Jeszcze do 1 marca możecie wysyłać do konkursu swoje prace przedstawiające Waszą wizję tytułowego symbolu demokracji. Prace mogą być wykonane dowolną techniką i w postaci cyfrowej wysłane za pomocą odpowiedniego formularza.

Zachęcam wszystkich mniej lub bardziej utalentowanych plastycznie uczniów do podjęcia wyzwania i... wygrania tego konkursu :-).


2 February 2005

Marcin Gecow Prezydentem Szkoły

W dniu 2.02.05 na zebraniu Senatu wraz z Dyrekcją XIV LO Marcin Gecow oficjalnie objął stanowisko Prezydenta Szkoły.

Krótkie sprawozdanie z działalności poprzedniej kadencji znajdziesz na stronie Samorządu