PrzedmiotImię i nazwisko nauczyciela/opiekunaNazwa zajęćTerminLiczba uczniówsala
astronomiaJakub Wróbel, Maciej Pilarczyk (opieka: J. Bogdanowicz)koło astronomiczne dla początkującychwtorek 15:00-16:3010209
astronomiaJoanna Bogdanowiczkoło astronomiczne dla zaawansowanychśroda 15:00-16:3010220
biologiaMagdalena Wiśniewskaprzygotowanie do olimpiady biologicznejpiątek 15:10-17:1025223
biologiaBeata Wanago-Wojtczakkoło ekologiczneczwartek 7.20 - 8.0515.223
biologiaBeata Chludzińskakonsultacje z biologii dla klas I i II czwartek 15:00-16:00do 5201
biologiaKatarzyna Sochaprzygotowanie do olimpiady biologicznejponiedziałek 20:00on-line
biologiaKatarzyna Sochaprzygotowanie do olimpiadywiedzy o żyweniuponiedziałek 21:00on-line
biologiaKatarzyna Sochafakultet maturalny 4d i 4eczwartek 20:00on-line
biologiaKatarzyna Sochafakultet maturalny 4d i 4epiątek 7:30203
biologiaKatarzyna Sochakoło neurolobiologicznepiątek 20:00on-line
biologiaKatarzyna Sochakoło weterynaryjnepiątek 21:00on-line
chemiaWiesława Kimizukapodstawy obliczeń chemicznych i chemii fizycznejponiedziałek 15:00-15:4527117
chemiaJoanna Heropolitańska-Janikchemia organiczna dla początkującychwtorek 7:20-8:0515115
chemiaAgnieszka KuśLaboratorium dla zaawansowanychśroda 15:00115
chemiaKacper Paszczyk (opieka: A.Kuś)Chemia nieorganiczna dla klas I i IIczwartek 7.20 - 8.05117
chemiaEdyta Góreckafakultet maturalnyponiedziałek 15.00-16.0040203
chemiaEdyta Góreckakoło olimpijskie- laboratorium ( kl 4 i 2)środa 15.00-17.0010208
EDBAndrzej Szydłowskikoło strzelectwa sportowegowtorek 15.30-17.0015strzelnica "Legia"
ekonomiaMikołaj Miernik (opieka: A. Zmysłowskiego)koło ekonomiczneczwartek 15:00-16:00126
filozofia Agnieszka Świtalska olimpijskie koło filozoficzne wtorek 14:00-14:50204
fizykaAnna Jacher-Cebulafakultet maturalnypiątek 8.1520209
fizykaJoanna Bogdanowiczkoło fizyczne dla klas III i IVwtorek 15:00-16:3010207
fizykaWiktor Matyszkiewicz (opieka: J. Bogdanowicz)koło kwantoweponiedziałek 15:50-17:2020207
fizykaWłodzimierz Zieliczolimpijskie koło fizyczne klas IIIśroda 14:00-15.4512210
fizykaKrzysztof Lorekolimpijskie koło fizyczne dla klas IIponiedziałek 15:45 - 17:00ok. 10211
fizykaKrzysztof Lorekolimpijskie koło fizyczne dla klas IIIśroda 15:45 - 17:00ok. 10211
fizykaKrzysztof Lorekkoło całkowe dla fizykówwtorek 7:15 - 8:00ok. 15204
fizykaLeszek Gladczukkoło olimpijskieczwartek 15:00-15:45 40209/207
geografiaTomasz Winterkoło olimpijskie (zadania)wtorek 15.00-17.0030126
geografiaTomasz Winterkoło olimpijskie (geografia regionalna)środa 15.00-17.0030126
geografiaAgata Markowskafakultet maturalny z geografiiwtorek 14:05-15:4510przed sekretariatem
informatykaDominik Wawszczak, Andrzej Radzimiński (opieka: j. Śmigielska)koło 3piątek 15:00 - 16:3060209
informatykaJanusz Partyka, Łukasz Skiba, Andrzej Gwiazda (opieka: j. Śmigielska)koło 2czwartek 15:00 - 16:3060209
informatykaMaria Śmigielska, Mateusz Sypniewski (opieka: j. Śmigielska)koło 1wtorek 15.15-16.4520217
informatykaBogdan Błędziński, Ryszard Markowski (opieka: j. Śmigielska)koło 0wtorek 16.00-17.3020214
język hiszpańskiAnna Mikosfakultet maturalny z j. hiszp. PPwtorek 14.05-14.5018
język niemieckiMonika Mazurek fakultet maturalny z j. niemieckiego PRponiedziałek 13.50-14.50919
język niemieckiMonika Mazurek fakultet maturalny z j. niemieckiego PPpiątek 14.05-14.50319
język niemieckiKatarzyna Marciniukfakultet maturalny z j. niemieckiego PP czwartek 14.05 -14.503100
język polskiBeata Danielakfakultet maturalny - klasa 4iśrody 8.15- 9.0030121
język polskiEwa Juszczakfakultet maturalny z j. polskiego PPśroda 14:00-15.4534207
język polskiEwa Juszczakfakultet maturalny z j. polskiego PRponiedziałek 7.20-8.0510207
język polskiEwa Okulska - Chmielewskafakultet maturalny - klasa 4cśroda 14:05 - 14:5025120
język polskiEwa Okulska - Chmielewskafakultet maturalny - klasa 4aśroda 15:00 - 15:4525120
język polskiMaria Ważnafakultet maturalny - klasa 4eśroda 15.00-15.4530122
matematykaMarek Pawłowskifakultet maturalnyponiedziałek 14:05-14:5030207
matematykaJakub Pawlikowskikoło matematyczne dla klas 4czwartek 14:55-16:25 124
matematykaZofia Wiśniewskakoło matematyczne dla klas 1 i 2wtorki 15:00-16:00106
matematykaabsolwenci (opieka: p. W. Martys)koło olimpijskie matematyczne dla klas I i IIśroda od 16:00209
matematykaabsolwenci (opieka: p. W. Martys)koło olimpijskie matematyczne dla klas III i IVczwartek od 15:00106
matematykaMichał Myziak koło matematyczne - kl. II - l. zespoloneraz w miesiącu 2- 2,5hok.20123
przedsiębiorczośćAdam Zmysłowskikoło przedsiębiorczościśroda 7:30-8:15120
religiaZuzanna Kołakowska - Przybyłekkoło biblijneśroda 15:45- 16:30317
wychowanie fizyczneSławomir Zarzyckisks piłka ręcznawtorek 7.20 - 8.0510hala
wychowanie fizyczneMałgorzata LannZajęcia wyrównawcze z siatkówkiwg potzebsala 1
wychowanie fizycznePaweł Białoszewski sks pilka nożna, koszykówka środa,czwartek 15-16ok.12sala 2,hala
wychowanie fizyczne Milena Czekajsks badmintonpiątek 14.50 - 15.506sala 2/hala
wychowanie fizyczne Martyna Lenkiewiczsks siatkówkawtorek 7.20-8.0520hala
wychowanie fizyczne Jarosław Jędralsks piłka nożna dziewczątwtorek 14:50-15:3512hala
inneArtur Backielchórwtorek, czwartek 14:00-16:00aula
innePrzemysław Zielińskizespół muzycznyponiedziałek 16:00 - 17:30105
innePiotr Dybiczkoło brydżoweśroda 15.00-17.00218/219
inneJan Amborskikoło fotograficzneśroda 15.00-17.00222
inneJoanna Rongkoło języka chińskiegoponiedziałek, czwartek 15.00 - 15.452519